nr 609 8097
Fickur
'Au Lingot dor Chaux de fonds'
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
250 kr |
måndag 9 november 2009 kl 18:42:52
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
200 kr